Svět je nejbohatší fotbalový klub

Vítěz Zlatého míče Cristiano Ronaldo se po loňském čtvrtém místě vrátil zpět na vrchol tabulky nejprodávanějších Fotbalové dresy a výrazně šlapal na paty Lionelu Messimu. Pokud portugalská superstar naváže na svoji vydařenou loňskou sezónu a bude nadále sázet v dresu Realu Madrid desítky gólů za sezónu, může se v prodejnosti dresů stát v roce 2016 výraznou hrozbou pro dosud suverénního Messiho.

Za několik posledních desítek let hrálo za Real Madrid velké množství světových hráčů, možná těch nejlepších na světě, ale stejně jako u Barcelony, je tu jen jedno jediné jméno, které v prodeji replik dresů nemá konkurenci – Cristiano Ronaldo, podle všech společně s Messim dva nejlepší fotbalisté současnosti. I on je hlavním pilířem toho, že Real Madrid prodá ročně 1 400 000 replik dres Cristiano Ronaldo.

Real Madrid, nejbohatší fotbalový klub na světě. Úspěchy sbíral tento španělský celek ve své historii kde se jen dalo, od domácí soutěže až po evropské poháry, kde si Bílý balet připsal vůbec nejvíce triumfů ze všech jiných celků. Domácí dres Real Madrid Realu je bílý s šedými a oranžovými detaily, venku se tento celek prezentuje modrými dresy s bílými a oranžovými doplňky. Třetí dres je oranžovočerný.