Barcelona chce napadnout přestup Gabigola do Interu Milán

Barcelona je nejpopulárnější klub na světě, jejich Fotbalové dresy jsou také zvláště populární. O brazilského útočníka Gabriela Barbosu byl v létě velký zájem. Nakonec ho do svého kádru získal Inter Milán. Ovšem to se vůbec nelíbí Barceloně, která měla na hráče předkupní právo a podle jejího tvrzení jim Santos neposlal dostatečně podrobné dokumenty a tudíž celý transfer je údajně neplatný.

Jejich brilantní hra vždy láká mnoho fanoušků na sobě dres FC Barcelona na jejich podporu. Například, Messi, Neymar. Během letošního léta přicházela na adresu tohoto klubu jedna nabídka za druhou a Santos ho nakonec prodal do Interu Milán. Podle tvrzení managementu klubu poslal Barceloně 29. srpna dokumentaci o celém přestupu a 30. srpna byl transfer zaregistrován.

Barcelona měla domluveno se Santosem, že v případě jakékoliv nabídky za Barbosu ji může vyrovnat a hráče získat. Azulgranas argumentují tím, že dokumentace, kterou brazilský klub poslal, nebyla dostatečně podrobná a tím pádem Santos nebyl oprávněn dotáhnout celý přestup do konce. Podle brazilského deníku Globo Esporte Barca zvažuje podání žaloby u FIFA podle níž se dožaduje zrušení přestupu a finanční kompenzaci. Rádi nosit FC Barcelona dres sledovat hru udělá dobrou pamě.