Antonio Conte a jeho plány s Davidem Luizem

Fotbal nám přinesla tolik radosti, fanoušci jako nosí Fotbalové dresy vidět vzrušující hra, Chelsea se stala pulsující v pod vedením Conti.

Byl to pro mnohé šok, když se do Chelsea vrátil David Luiz. Brazilský reprezentant přestoupil zpět na Stamford Bridge z Paris Saint-Germain v poslední možný den. Kouč Antonio Conte si jeho příchod pochvaluje. Často se spekuluje o tom, kdy by měl David Luiz nastupovat. Conte s ním počítá na pozici stopera.

V nové sezóně, fanoušci se těší na jejich nejlepší výkon, dres Chelsea týmu a také dát pozitivní postoj. nenech si to ujít. Před dvěma lety odcházel David Luiz z Chelsea do Paris Saint-Germain za 50 miliónů liber. Nyní je brazilský hráč zpátky na Stamford Bridge. Blues jej získali v poslední den letního přestupového období. Zaplatili za něj 30 miliónů liber

Sám David Luiz prohlásil, že je odhodlán nastupovat na jakékoliv pozici. Kouč Antonio Conte s ním však má jasné plány.  Chelsea kromě Luize získala na poslední chvíli i obránce Marcose Alonsa. Jeho příchod si Conte také pochvaluje. Nosit dres kluby Chelsea cítit naše oblíbené hvězdy kouzlo.