Naples v letošní Lize mistrů

Fotbal přinese nám spoustu radosti a krásných okamžiků, na sobě své oblíbené hráče klub Fotbalové dresy je také podpora pro ně. Neapol v první půli proti hostům z Bologně moc nezářila, ale po změně stran se jí vedlo mnohem lépe. Rozdíl má opět jméno Arek Milik, protože právě polský hrotový útočník dnes vstřelil dvě branky a vlastně utkání rozhodl.

Naples klub se nám vždy dát mnoho překvapení, mnozí fanoušci jsou stejně jako jejich klubových dres Napoli, jejich nádherná hra na vás čeká. Neapol má za sebou povedenou a hodně náročnou premiéru v letošní Lize mistrů, což s sebou logicky přineslo několik změn v základní jedenáctce. Do hry se v jejím dresu dostali hráči jako Piotr Zieliński, Strinić, Insigne nebo Gabbiadini. A ten se chtěl chopit své velké šance, protože jeho přímý konkurent na pozici jedničky v útoku Partenopei se ukazuje ve skvělém světle. Bologna se kvalitativně nemůže Neapoli rovnat, ale i ona se chtěla ukázat a získat body.

V jejím dresy kluby se představili i hráči, kteří dříve za SSC nastupovali. Do hry se dostal i český útočník či záložník Ladislav Krejčí, který nastoupil po boku mladíka Di Francesca s Verdim. Od první minuty nastoupili záložníci Taider, Nagy nebo Dzemaili, v bráně vše jistil opět Da Costa. A ten měl práci hned po prvních minutách. Jeho reflexy totiž vyzkoušel Insigne.