Paul Pogba dostane "well done" z Usain

Vzrušující fotbalový zápas nás vždy láká, tvářit, Manchester United Fotbalové dresy a získat vítězství. Paul Pogba obdržel blahopřejný zprávy z Usain Bolt po jeho zobrazení v Manchesteru United 4-1 vítězství nad Leicester City. Francie Mezinárodní dát do velící výkon v Střední záložník José Mourinho muži blitzed vítězi Premier League se čtyřmi góly před poločasem.

Všichni víme, že měl na sobě č.6 dres Manchester United, jsem přesvědčen, že mnozí fanoušci se těší na jeho brilantní výkon. Chris Smalling dal United do vedení hlavičkou z rohu v 22. minutě, před třemi brankami během pěti minut na konci prvního pololetí blitzed Claudio Ranieri mužům. Juan Mata vyrobeny 2-0 po brilantní tah týmu, a jen o chvíli později Marcus Rashford vyťukal, aby to tři na domovskou stranu. Pogba dát hru mimo Leicester se čtvrtým, další hlavičce z rohu José Mourinho obnovené straně.

Chris Smalling otevřel skóre před Juan Mata zdvojnásobil United své vedení o zaokrouhlování dobře pracoval tah. Marcus Rashford dělal to tři zblízka po špatném organizací z Leicesteru na roh. A Pogba našel na netu poprvé od jeho 89.000.000 liber návratem do Old Trafford s jemným hlavičce z rohu tři minuty před přestávkou dát zápas za stranu Claudio Ranieri je. Manchester United dres je velmi populární, fanoušci mohou připravit dres Paul Pogba s předstihem.