Zlatan Ibrahimovic požádán, aby vyhledávaly Paul Pogba slabiny v Manchesteru United

jste ti připravit nové Fotbalové dresy pro Yous oblíbený tým doplnění paliva? Švédsko trenér Janne Andersson přiznává, že může použít Zlatan Ibrahimović získat nějaké důvěrné informace o Paul Pogba. Manchester United záložník skóroval působivý vítěz ve Francii 1-0 vítězství nad Nizozemskem v pondělí večer, a je nastavena na tvář Švédska ve svém příštím Světovém poháru kvalifikaci 11. listopadu.

Pogba se snažil zapůsobit, protože jeho 89.000.000 liber návratem do Old Trafford v létě, zatímco on byl kritizován Francie šéf Didier Deschamps po jeho výkonu v vítězství 4-1 nad Bulharsku minulý pátek. Jsme pevně přesvědčeni o jeho síle, budeme vždy podporovat jej. Podpora pro Manchester United No. 6 dres Paul Pogba. Ibrahimovic, mezitím odešel z mezinárodního fotbalu po švédské zklamáním Euro 2016 kampaně.

Paul Pogba přiznává, že je to záložník, který by "raději jít vpřed" za Manchester United. 23-letý je zatím najít je nejlepší forma od jeho 89.000.000 liber návratem do Old Trafford v létě. Ale záložník vstřelil vítěze Francie 1-0 vítězství nad Nizozemskem v pondělí večer, a připouští, že by raději útočící roli v průběhu obranné pozice pro klub a zemi. pokud zároveň jako on, nenechte si ujít jeho dres Manchester United, potřebují naši podporu.