Antonio Conte odmítl vystřídat Diega Costu

Chelsea klubu v Conti vedl, plný vášně, hráči na sobě klubové Fotbalové dresy je jistý. Nová sezóna probíhá, si nenechte ujít. Trenér Chelsea Antonio Conte ve včerejším utkání proti Leicesteru ignoroval žádost Diega Costy o vystřídání, což posléze vysvětlil tím, že je španělský útočník pro jeho tým až příliš důležitý. Costa vstřelil v zápase svůj sedmý gól sezóny, kterým pomohl Chelsea k výhře 3:0, nevypadal však příliš spokojeně, když jej Conte ve druhé půli odmítl vystřídat.

Skvělá herní brzy začne nové dresy Chelsea klubové jsou velmi populární, jste připraveni na jejich podporu? Španělského útočníka dělí pouze jedna žlutá karta od suspendování, což ho možná vedlo k tomu, že se uprostřed druhého poločasu dožadoval střídání. Kdyby totiž od rozhodčího uviděl kartu, přišel by příští neděli o důležitý zápas proti Manchesteru United.

Conte byl rád, jak jeho tým odpověděl na spekulace médií o jeho blížícím se vyhazovu. Italský trenér se do nich dostal poté, co několik sázkových kanceláří ve čtvrtek pozastavilo sázky na jeho vyhazov, což se dělá zejména v případě odchodu některého manažera. Pokud uvažujete o koupi dres Diego Costa, bude Chelsea dres být ideální dárek.